Etlik Uydu Servisi

Etlik Uydu Servisi
Uydu alıcılarının televizyonlara yeni kanallar ekleyip seyir kalitesini yükselttiği tartışılmaz bir gerçektir. Uydu alıcılarında veya çanak antenlerde meydana gelebilecek bir sıkıntıda Etlik’ te birçok ev veya işyerine hizmet götüren Etlik Uydu Servisi güleryüzlü ekibi ve kalite odaklı çalışmasıyla sizlere hizmet vermektedir. Uydu alıcılarının tamiri, çanak anten montajı, uydu kurulumu ve frekans ayarlarının değiştirilmesi gibi daha birçok konuda hizmetleri olan fimamız işinde deneyimli ve garantili çalışan ekibiyle uzun zamandır müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Hizmetlerimiz sonrasında işçiliğimize garanti vererek ihtiyaç duyulduğu her an destek olan firmamız hiçbir müşterimizi madur etmemektedir.

Hızlı Uydu Kurulumu Uzun Süre Kullanım
Etlik Uydu Kurulumu servisi olarak her model ve marka uydularınızın kurulumlarını en hızlı şekilde yapmaktayız. Hiçbir sorunla veya arıza ile karşılaşmamanız için uzman ekiplerimiz en ince ayrıntıyı bile göz ardı etmemektedir. Uydu kurulum veya frekans ayarlama işlemlerinin en kaliteli şekilde yapıldığı firmamızda her müşterimizde aynı özenli çalışma anlayışını gütmekteyiz. Birçok servis firmasının aksine müşterilerimize ücret konusunda sıkıntı yaşatmayarak uydu alıcılarının maliyetlerini artırmamaya özen göstermekteyiz. Yaptığımız işin kalitesine oranla talep edilen ücretin minimum seviyelerde oluşu firmamızın sahip olduğu politikaların başında gelen para odaklı çalışmak yerine müşteri odaklı çalışma anlayışından kaynaklanmaktadır. Uydu alıcılarınızı güvenle teslim edeceğiniz ekibimizin her üyesi işinde son derece profesyonel ve her cihazla ilgili bilgi ve deneyim sahibidir.

Çanak Anten Montajı
Firmamızın hizmetlerinden biri olan çanak anten kurulumu en hassas şekilde yapılmaktadır. Kurulum esnasında her parçaya özen gösteren ve sağlam bir montaj işlemi olabilmesi için dikkat eden ekiplerimiz, her ayrıntıyı tek tek test ederek işlemin sağlamlığından emin olmaktadır. Etlik Uydu çanak anten montaj servisi olarak sadece çanak anten kurulumları ile ilgilenmekle kalmayıp hasar gören veya kırılan parçaları temin ederek sizlere çözüm bulmaktayız. Ayrıca merkezi uydu sistemlerinde de çalışmalarımız olup gerekli olan her parçayı temin ederken her arızayı da gidermekteyiz. Uzun yıllar Etlik’ te hizmet veren firmamız sizlere bir telefon kadar uzaktadır, bizi arayın her türlü sorununuza çözüm bulalım.

iletisim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir