Keçiören Uydu Servisi

Keçiören uydu servisi olarak Ankara’nın her semtinde ve bölgesinde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörün öncülerinden bir tanesi haline gelmiş bulunuyoruz. Bu sayede de müşterilerimize en iyi hizmeti sunabiliyoruz. Özellikle son yıllarda sunduğumuz hizmetlerin kalitesini daha da artırarak bulunduğumuz sektörün öncü servislerinden bir tanesi haline geldik.
Servisimizde her türlü uydunun kurulumu ve montajı gerçekleştirilmektedir. Çanak anten kurulumları, LNB kurulumları ve temini, uydu alıcısı satışı ve tamiri gibi tüm konularda servisimizden yardım alabiliyorsunuz. Sizde yeni bir uydu satın almayı düşünüyorsanız ya da uydularınızın kurulum ya da montajını yapacaksanız o zaman Keçiören’de bulunan şubelerimize gelerek bizden yardım alabilirsiniz.

Keçiören uydu kurulumu uydu montajı, uydu kurulumu, çanak anten temini, LNB temini, frekans ayarlama, kanal ayarlama, ekstra uydu malzemeleri, merkezi uydu sistemi montajı ve kurulumu gibi tüm konularda sizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle merkezi uydu sistemi kurdurmayı düşünüyorsanız servisimiz kullandığı Avrupa kalitesindeki malzemeleri ile size en iyisini sunmayı başaracaktır. Yıllarında vermiş olduğu deneyim sayesinde çoklu merkezi uydu sistemi sayesinde binadaki tüm daireler için kusursuz yayın hattı oluşturulmaktadır. Ayrıca D-Smart ve Digitürk uydu alıcılarınız içinde gerekli tüm servis hizmetlerini personellerimizden alabiliyorsunuz. Eğer uydu alıcılarınız arızalandıysa ya da kurulumu yapılması gerekiyorsa bizi arayarak aynı gün içerisinde sizlere hizmet sunmamızı sağlayabilirsiniz. Deneyimli personellerimiz ihtiyaç duyulabilecek tüm ekipmanlar ile hazır olarak verdiğiniz adrese gelerek sorunlarınızı ortadan kaldıracaklardır.

Keçiören uydu çanak anten montaj servisi yıllara varan tecrübesini günümüzde siz değerli müşterilerine aktarmaktadır. Özellikle son yıllarda düşen servis kalitesini yeniden canlandırmak için hizmet kalitemizi her geçen gün artırıyor ve en iyi ekipmanlar ile sizlere hizmet sunuyoruz. Sahip olduğumuz ekipmanlar sadece ülkemizde değil aynı zamanda Avrupa’da da yaygın olarak tercih edilmekte ve kendi sınıfının en iyileridir. Bu sayede uydu kurulumu yapılırken hiçbir hataya yer verilmeden tüm işlemler kusursuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Sizde hangi semtte olursanız olun çanak antenlerinizin kurulumu için hemen bizi aramalısınız. Bu sayede aynı gün içerisinde hizmetlerimizden yararlanabileceksiniz.

 

 

iletisim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir